Projekt Simply-business vznikl na základě networkingu, který je zaměřený na propojování obchodních příležitostí a výměnu informací. Cílí na každého obchodníka, který má zájem o navazování nových obchodních i přátelských vztahů. Mnoho skvělých příležitostí se nikdy nedostane na stránky portálů, do inzertních částí novin či webů, tyto příležitosti jsou založeny na osobních vztazích a doporučení. Networking není veletrh, ale místo, kde získáte potenciálně užitečné informace s velkým předstihem.

Hledáte nové Příležitosti pro vaše podnikání?

Hledáte nové obchodní partnery?

Víte, že je nutné budovat obchodní kontakty dříve, než je budu reálně potřebovat?

Zajímá Vás co nového se děje ve Vašem oboru?

Chtěli byste čerpat zkušenosti od lidí, kteří pracují se stejnou klientelou?

Hledáte nové Příležitosti pro vaše podnikání?

Hledáte nové obchodní partnery?

Vím, že je nutné budovat obchodní kontakty dříve, než je budu reálně potřebovat?

Zajímá Vás co nového se děje ve Vašem oboru?

Chtěli byste čerpat zkušenosti od lidí, kteří pracují se stejnou klientelou?

Jestliže jste si odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, pak je Simply-business právě pro Vás. Setkání Simply-business se konají vždy v odpoledním čase v příjemném prostředí. V průběhu několika 35 minutových bloků, budete mít možnost poznat potenciální obchodní partnery a klienty. V době coffee breaku, rautu i u vína budete mít vice prostoru pro neformální setkání a navázání přátelství či domlouvání schůzek.

Nevíte si rady jak začít navazovat obchodní vztahy na tomto typu akce, jak na small talk, jak se připravit na business schůzku, kterou si dohodnete již na setkání Simply-business? Neváhejte mě kontaktovat. S každým účastníkem se ráda potkám osobně a pomohu vám připravit se na podvečer, který vás může posunout ve vašem podnikání.

Simply-business není jednorázovou akcí, nýbrž místem, kde se pravidelně potkáváme, sdílíme své zkušenosti, svá doporučení a tvoříme rozsáhlou obchodní síť. Vaše vizitky a letáky budou předány v dárkové tašce, kterou dostane každý účastník při odchodu. Do sborníku, který dostanete předem emailem a v tištěné podobě u registrace, si budete moci dělat poznámky již v průběhu večera. Kuchařku s tipy jak na to dostanete s finálními pokyny k organizaci.

Neváhejte se na setkání zaregistrovat skrze náš registrační formulář. Uhrazením vybraného registračního/partnerského poplatku si závazně rezervujete místo na Setkání podnikatelů & manažerů.

Zaregistrovat se na Setkání podnikatelů & manažerů

Těším se s Vámi na osobní setkání
S přáním krásného dne za realizační tým Simply-business

Jana Rašková